Budowa sieci światłowodowej w miejscowościach Przyszów-Ruda, Zaklików oraz Jastkowice

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, iż firma MTM-INFO zaczyna realizację projektu sieci światłowodowej FTTH-Fiber to the Home (światłowód do domu) dla mieszkańców Przyszowa, Zaklikowa oraz Jastkowic.

Wybudowana sieć światłowodowa zapewni Państwu wedle własnego uznania i potrzeb dostęp do super szybkiego Internetu Światłowodowego o prędkościach nawet 600Mb/s, Telewizji Światłowodowej z atrakcyjnymi pakietami oraz Telefonii VoIP zapewniającej łączność z całym światem oraz darmowymi rozmowami wewnątrz naszej sieci.

Niniejsza inwestycja niesie ogromne korzyści dla mieszkańców miejscowości gdzie realizowany będzie projekt. Wszystkim powinno zależeć na tym, aby rozpiętość sieci światłowodowej była jak największa. Im bardziej rozbudowana jest infrastruktura światłowodowa w danej miejscowości, tym bardziej zyskuje na atrakcyjności z punktu widzenia mieszkańców jak i działających w niej przedsiębiorców oraz potencjalnych inwestorów.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o dokonanie zgłoszenia w siedzibie firmy MTM-INFO: Stalowa Wola ul. Poniatowskiego 19a, telefonicznie: 15-844-34-37, e-mailowo: bok@mtm-info.pl bądź wypełniając poniższy formularz.

Zapisz się już dziś!