Rozpoczęcie prac budowy sieci FTTH w Kłyżowie

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że firma MTM-INFO rozpoczyna budowę nowoczesnej sieci światłowodowej FTTH-Fiber to the Home (światłowód do domu) dla mieszkańców Kłyżowa. Sieć ta opiera się wyłącznie na transmisji światłowodowej i obecnie jest najnowocześniejszym na świecie rozwiązaniem technicznym w zakresie świadczenia usług telekomunikacyjnych.

W przyjętym rozwiązaniu do każdego budynku (gospodarstwa domowego), zainteresowanego naszą ofertą, doprowadzony zostanie kabel światłowodowy, umożliwiający świadczenie usługi szybkiego Internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonu. Koszt wykonanego przyłącza napowietrznego pokrywa w całości nasza firma.

W najbliższym czasie firma NEXATEL Sp. z o.o. Kielce będzie prowadziła prace projektowe sieci światłowodowej w miejscowości Kłyżów na zlecenie firmy MTM-INFO s.c. W związku z powyższym wszystkich zainteresowanych mieszkańców prosimy o podanie następujących informacji:

  • Numer działki
  • Imię i nazwisko właściciela i współwłaścicieli
  • Numer księgi wieczystej

 Zgłoszenia mogą Państwo dokonać w siedzibie firmy MTM-INFO: Stalowa Wola ul. Poniatowskiego 19a, telefonicznie: 15-844-34-37, e-mailowo: bok@mtm-info.pl bądź wypełniając poniższy formularz.

Zapisz się już dziś!